Oficjalny blog Grzegorza Kubika

Wpis

wtorek, 18 lutego 2014

Zapraszam do śledzenia nowej formuły bloga i kanału na YouTube

Źródło: kanał Grzegorza Kubika na portalu YouTube

Wykorzystywanie materiałów wideo zabronione. W tym celu należy skontaktować się z właścicielem nagrania. 

Szczegóły wpisu

Tagi:
Autor(ka):
gkubik
Czas publikacji:
wtorek, 18 lutego 2014 23:12

Polecane wpisy

Komentarze

Dodaj komentarz

 • Gość urzędnik napisał(a) z *.adsl.inetia.pl komentarz datowany na 2014/02/20 10:53:52:

  Grzegorz, stek frazesów i brak elementarnych konkretów. Najpierw sam uniemożliwiłeś inwestowanie gminy w powstanie strefy, a teraz winą obarczasz innych. Personalne ataki na Pawłowskiego nie zmienią faktu, że jesteś szkodnikiem. Zajmij się liczeniem worków jako prezes grupy producenckiej, bo na burmistrza się nie nadajesz.

 • gkubik napisał(a) komentarz datowany na 2014/02/20 11:59:24:

  Szanowny Panie,
  nie do końca rozumiem Pana emocjonalną wypowiedź. Brak konkretów? Jeśli wskazywanie terenów, które są logistycznie lepsze niż wschodnia obwodnica i fakt, że w Rawiczu coraz więcej osób wyjeżdża za pracą poza miasto, to nie są konkrety, to czym one są?

  W jaki sposób uniemożliwiłem inwestowanie gminy w powstanie strefy? Takie myślenie to raczej efekt propagandy władzy, bo nic nigdy nie miało takiego miejsca. Chętnie wsłucham się w Pana głos, być może wyjaśnimy punkt, w którym Pana wiedza nie do końca jest spójna.

  Pisze Pan, że stosuje jakieś personale ataki na burmistrza i nazywa mnie Pan "szkodnikiem"? Ciekawy zabieg retoryczny. W żadnym monecie swojej wypowiedzi nie obraziłem nikogo, więc zarzut nietrafny.

  Pisze Pan także, że nie nadaje się na burmistrza. A kto powiedział, że zamierzam nim być? Są dookoła ludzie, którzy mogliby tę funkcję pełnić podobnie lub lepiej jak ja.

  Cieszę się także, że trafił Pan na mój blog.
  Pozdrawiam serdecznie!

Dodaj komentarz