Oficjalny blog Grzegorza Kubika

Wpis

środa, 06 listopada 2013

Udało się! Szatnie gotowe

Rawicki Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy „KADET" otrzymał nowe szatnie. Udało się to dzięki pomocy firmy „Kan-Bud” z Kąkolewa!

Historia szatni rozpoczęła się kilkanaście miesięcy temu. Ludwik Łyczakowski, trener klubu „KADET”, podczas komisji rozwoju gospodarczego interweniował w sprawie braku szatni dla młodzieży trenującej przy rzutni. Postanowiłem zainteresować się sprawą i nawiązać kontakt z firmą Kan-Bud z Kąkolewa zajmującą się m.in. produkcją, sprzedażą i wynajmem zespołów kontenerowych.

 W takich sprawach trzeba działać, a nie opowiadać, że nie ma pieniędzy. Nawet jak ich nie ma, to trzeba jeździć i szukać rozwiązań. Kazimierz Piskorski, prokurent w firmie „Kan-Bud”, któremu opowiedziałem o naszym problemie, postanowił pomóc.

 W rezultacie firma „Kan-Bud” zaoferowała dwa kontenery, które posiadają węzeł sanitarny, prąd i klimatyzację. Dzięki szatniom zapewnione zostały warunki do przygotowania treningowego, ale także znajduje się miejsce na odbywanie narad szkoleniowych.

Cieszą słowa pana Łyczakowskiego, który stwierdził, że jestem pierwszym radnym w jego 30-letniej karierze, który obiecał pomoc i dotrzymał słowa. Bardzo cieszą mnie takie słowa, na pewno dodają siły i motywacji do jeszcze skuteczniejszego działania.

W ramach podziękowań dla firmy „Kan-Bud” jej przedstawiciele otrzymali zdjęcie Anity Włodarczyk, która rozpoczynała w „KADECIE” sportową karierę wraz z jej podpisem, a także proporzec klubu i kwiaty.

 

 

Szczegóły wpisu

Tagi:
Autor(ka):
gkubik
Czas publikacji:
środa, 06 listopada 2013 01:19

Polecane wpisy