Oficjalny blog Grzegorza Kubika

Wpis

niedziela, 30 czerwca 2013

Rezygnacja z funkcji szefa Samorządowej Akcji Wyborczej

Członkowie Samorządowej Akcji Wyborczej nie wyrazili zgody na nowy, zaproponowany przeze mnie, kształt stowarzyszenia, w związku z czym podjąłem decyzję o rezygnacji z funkcji szefa SAW-u.

Propozycje zmian dotyczyły:

- sposobu komunikowania się z mieszkańcami, większej otwartości na dialog społeczny, wychodzenia naprzeciw realnym problemom mieszkańców i stworzenia spójnej wizji rozwoju Rawicza i powiatu, w szczególności uwzględniając nasilające się bezrobocie, a także degradację gospodarczą i kulturalną miasta,

- wizerunku  stowarzyszenia, w tym zmian w zakresie nazwy stowarzyszenia, sposobu prowadzenia polityki regionalnej,

- sposobu funkcjonowania Samorządowej Akcji Wyborczej w poszczególnych gminach i na szczeblu powiatowym, w szczególności zbyt dużego rozczłonkowania, co prowadziło do problemów z realizacją wspólnych celów.

Mój pomysł na Samorządową Akcję Wyborczą nie otrzymał wystarczającego poparcia, w związku z czym podjąłem decyzję o rezygnacji z funkcji. Jako były szef Samorządowej Akcji Wyborczej dziękuję za współpracę w różnych zakresach z dziennikarzami. Dziękuję także Mieszkańcom, którzy popierali Samorządową Akcję Wyborczą w okresie, gdy startowałem z ramienia stowarzyszenia w wyborach samorządowych. Życzę Samorządowej Akcji Wyborczej dalszych sukcesów pod przewodnictwem nowego szefa stowarzyszenia.Szczegóły wpisu

Tagi:
Autor(ka):
gkubik
Czas publikacji:
niedziela, 30 czerwca 2013 13:46

Polecane wpisy

Komentarze

Dodaj komentarz

  • Gość napisał(a) z *.neoplus.adsl.tpnet.pl komentarz datowany na 2013/07/15 18:27:19:

    Proszę się jeszcze rozliczyć z tego co SAW zrobił dla powiatu. Kto rozliczy starostę z rozłożenia oświaty? Czy kiedykolwiek zajmowało to Pana? Marnowanie pieniędzy podatników bez odpowiedzialności. Jak długo ZSR w Bojanowie będzie utrzymywany kosztem ZSZ w Rawiczu? Jak długo będziemy finansować dwa Licea. A jakość kształcenia? Jak długo będziemy oszukiwać uczniów i ich rodziców?

  • Gość sarnin napisał(a) z *.neoplus.adsl.tpnet.pl komentarz datowany na 2013/08/08 10:54:27:

    Panie Grzegorzu liczę, że nie zniknie Pan z "samorządowej mapy Rawicza". Nie dopuszczam takiej możliwości !

Dodaj komentarz