Oficjalny blog Grzegorza Kubika

Wpis

piątek, 30 lipca 2010

Anita! Jesteśmy z Tobą!

Już dziś Anita Włodarczyk ma szanse być Mistrzynią Europy!

Dziś, w piątek 30 lipca nasza Mistrzyni Świata Anita Włodarczyk będzie walczyła w Barcelonie o pierwszy w swej karierze tytuł Mistrzyni Europy. Przyznam się Państwu, że liczę na wynik powyżej 80 metrów. Mam to szczęście, że z grupą kibiców z Rawicza będę, podobnie jak na mistrzostwach świata w Berlinie, obserwował to widowisko na miejscu. Uważam, że Anita zdobędzie tytuł i po raz trzeci pobije rekord świata. Serdecznie zachęcam wszystkich Rawiczan do kibicowania!

 

Ad. I mamy brąz! To także niezły wyniki naszej Mistrzyni z Rawicza. Anito! Życzymy kolejnych sukcesów!

Szczegóły wpisu

Tagi:
brak
Autor(ka):
gkubik
Czas publikacji:
piątek, 30 lipca 2010 18:28

Polecane wpisy

Komentarze

Dodaj komentarz

  • Gość Demokrata napisał(a) z *.neoplus.adsl.tpnet.pl komentarz datowany na 2010/07/31 21:35:41:

    Bardzo martwi mnie fakt, że ta wspaniała dziewczyna nie promuje w Polsce i na świecie Rawicza. Z całą pewnoscia nie jest to jednak jej wina! Nie ma chyba watpliwości, że to Rawicz (czytaj: władze miasta) nie zauważyły szansy na wypromowanie miasta, korzystajac z okazji, że u schyłku ubiegłego stulecia Pani Anita przyszła na świat właśnie w Rawiczu. Nie mam żadnych wątpliwości, że na drugą Anitę poczekamy kolejnych sto lat. Cóż! Pewnie pozostanie mi wysłuchiwanie tradycyjnych komentarzy na temat Rawicza: teraz już wiem skąd jesteś - z miasta słynącego z więzienia!!!

  • Gość DO DEMOKRATY napisał(a) z *.as.kn.pl komentarz datowany na 2010/08/04 08:52:01:

    Nie wiem czy oglądałeś mistrzostwa w Barcelonie, ale zarzut, że władze nie promują Anity jest bezpodstawny-widziałeś wielki baner z napisem Anita trzymany przez rodzinę Anity i p.Kubików? Opozycja też jest władzą.To obecna władza olewała i dalej olewa tą wspaniałą sportsmenkę.

  • Gość Rolnik napisał(a) z *.ip.netia.com.pl komentarz datowany na 2010/08/05 22:32:27:

    Niestety w TVP sport nic nie widziałem

Dodaj komentarz